Anas je napokon proigrao i odveo Hajduk do pobjede

Hajduk je u prvenstvu opet slavio i to na teškom gostovanju kod Istre. Anas Sharbini zabio je dva, a Tomasov jedan gol u uvjerljivoj pobjedi Hajduka 3-0 nad domaćinima

Anas će pokazati kvalitete, ja ga sigurno neću mijenjati, rekao je prije nekoliko dana Krasimir Balakov, trener Hajduka.

Bugarin je cijelo vrijeme vjerovao u svog “fantazistu” i ovaj mu je na najbolji način uzvratio. Splićani su lakše od očekivanog slavili u Puli protiv Istre 3-0. Prvi je gol zabio Marin Tomasov u prvom poluvremenu, a pobjedu je u nastavku s dva gola potvrdio Anas Sharbini. Za prvi mu je gol asistirao brat Ahmad s kojim je sjajno surađivao cijeli susret. Uz dva gola Anas je pogodio i stativu te je napokon pokazao igru kakvu od njega očekuju svi navijači splitskog kluba.

Ovom su pobjedom hajdukovci prekinuli “crni niz” u Puli. Do sinoć Istru u gostima nisu pobijedili dugih sedam godina, a igrali su bez Vukušića, Vukovića...