Ancelotti: Idemo opet po Ligu prvaka, to je za Real normalno

Tako je to kod Reala. Moramo ići po sve što se može osvojiti jer imamo najjaču momčad svijeta i nema nam druge nego loviti trofeje, rekao je Carlo Ancelotti...

Cilj je nastaviti loviti rekorde u novoj 2015. godini. Idemo po trofeje u svim natjecanjima, rekao je trener madridskog Reala, Carlo Ancelotti.

Real je pobjedom protiv San Lorenza u finalu Svjetskog klupskog prvenstva došao do rekordne 22. pobjede u nizu. Madridski klub malo je pokvario dojam u prijateljskoj utakmici protiv Milana u kojoj ih je talijanski klub razbio.

No nije to previše zabrinulo Ancelottija.

- Prioritet je ponovno osvojiti Ligu prvaka. Napravit ćemo sve da to uspijemo. Tako je to kod Reala, moramo ići po sve što se može osvojiti. Imamo najjaču momčad svijeta - dodao je Ancelotti.