Bizarno isključenje: Vukoviću crveni jer se rugao simuliranju

Hrvatski je golman na vratima turskog drugoligaša Balikesirspora nakon gola svoje momčadi u 95. minuti legao na travu i primao se za nogu oponašajući grčeve i rugajući se protivnicima

Jedan od najčudnijih, pa i bizarnijih crvenih kartona!

Andrija Vuković, bivši golman Hajduka, Zadra, Splita..., isključen je u sudaru turske 2. lige između svog Balikesirspora i Giresunspora (1-1) u 95. minuti zbog nesportskog ponašanja.

Nesportsko je i bilo, što jest - jest. Ali i jedinstveno.

Vuković se, naime, našao u suparničkom šesnaestercu u nadoknadi vremena, kada je njegova momčad stizala zaostatak 0-1. I uspjeli su zabiti za izjednačenje, a dok su njegovi suigrači u klupku slavili gol, Vuković se bacio na tlo i držao za nogu jaukajući. I gledajući suparničkoga golmana rugajući se.

Duela nikakvog nije bilo, kao ni grčeva. Vukovićeva je aluzija bila 'Eto vam sad, kad toliko kradete vrijeme glumeći ozljede i grčeve!'