ANKETA Je li Dinamu trebao biti priznat gol Brune Petkovića?

Bruno Petković pogodio je u 20. minuti nakon ubačaja Oršića iz kornera, no veselje je kratko trajalo jer je sudac Stieler svirao prekršaj prije Petkovićevog udarca pa se gol nije ni pregledavao...

Nije dobro krenulo za Dinamo u revanšu protiv Salzburga jer Austrijanci su imali već u 12. minuti vodstvo golom Seiwalda. Ipak, nije dugo prošlo do erupcije na Maksimiru...

Bruno Petković pogodio je u 20. minuti nakon ubačaja Oršića iz kornera, no veselje je kratko trajalo jer je sudac Stieler svirao prekršaj prije Petkovićevog udarca pa se gol nije ni pregledavao, već je Oršić dobio ponovljeni korner.

Srećom, sljedeći put kada su 'modri' zatresli mrežu, a sudac je podigao zastavicu, VAR se uključio. I potvrdio pogodak Ljubičića za 1-1!