Arsenal je izgubio, golman Standarda zabio za remi...

Olympiacos je pobijedio Arsenal u utakmici koja je bila revijalnog tona. U drugoj je utakmici Standard odigrao 0-0 sa AZ-om, a remi im je donio golman

U skupini H prva dva mjesta bila su riješena. Arsenal nije mogao nikud s prvog mjesta, kao ni Olympiacos s drugog. Baš su se te dvije momčadi susrele u Grčkoj, a slavio je Olympiacos, golom Leonarda u 47. minuti utakmice. Hrvatski napadač Eduardo da Silva nije bio niti na klupi Arsenala.
U drugoj utakmici skupine, belgijski Standard dočekao je AZ Alkmaar. Gosti su vodili od 42. minute. Navijači Standarda već su se pomirili s porazom, ali tada na scenu stupa golman Standarda, Bolat. Igrala se sudačka nadonada i golman Standarda priključio se napadu. Pogodio je Bolat glavom za 1-1 što je bio i konačan rezultat. Svojim je potezom  odveo Standard u Europsku ligu.