Atletico kiksao na gostovanju

Madridska momčad je ostala na 25 bodova iz 11 utakmica i drži treće mjesto s tri boda zaostatka za Real Madridom i Gironom

Iznenađujući poraz doživjeli su nogometaši Atletico Madrida na gostovanju kod Las Palmasa, koji je u prvoj utakmici 12. kola španjolskog prvenstva slavio s 2-1.

Kirian je u 51. minuti doveo Las Palmas u vodstvo, da bi ga u 75. minuti Benito Ramirez udvostručio. Alvaro Morata je u 83. minuti uspio samo smanjiti zaostatak Atletica.

KAKVA GOLČINA! VIDEO Ni dvojica golmana ne bi imala šanse: Rakitić iz voleja spektakularno pogodio rašlje! JOŠ JEDAN DRAGULJ Ovo se zove debi za pamćenje: Barcin tinejdžer ušao s klupe i riješio utakmicu za 23 sekunde!

Madridska momčad je ostala na 25 bodova iz 11 utakmica i drži treće mjesto s tri boda zaostatka za Real Madridom i Gironom. Barcelona je četvrta s 24 boda. Las Palmas je sa 17 bodova privremeno došao na devetu poziciju.