Komentari 22

VIDEO Ni dvojica golmana ne bi imala šanse: Rakitić iz voleja spektakularno pogodio rašlje!

Sevilla je u 9. kolu La Lige remizirala s Cadizom (2-2) nakon što je bila u zaostatku od dva gola. Bod joj je donio Ivan Rakitić fenomenalnim golom, možda i najljepšim u karijeri

Ivan Rakitić se prije tri godine vratio u Sevillu gdje je postao legenda. Navijači mu se klanjaju, protivnici poštuju, a treneri ne mogu zamisliti momčad bez njega. S 35 godina ponajbolji je igrač kluba iz Andaluzije, gotovo svaku utakmicu je na terenu svih 90 minuta, ali nažalost, posljednje tri godine ne gledamo ga u dresu reprezentacije.

Rakitić osvojio Europsku ligu 03:32

Mnogi ga zazivaju i nadaju se njegovom povratku iz reprezentativne mirovine, a za to vrijeme vuče svoju Sevillu. Ovaj put je zabio spektakularnu golčinu o kojoj će se još pričati.

UEFA Super Cup - Manchester City v Sevilla

Sevilla je u 11. kolu La Lige remizirala kod Cadiza (2-2) i to nakon što je bila u zaostatku od dva gola.

Nakon nešto manje od pola sata igre Cadiz je imao dva gola prednosti, u osmoj minuti Chris Ramos je bio strijelac za 1-0, dok je dvadeset minuta kasnije Machis dao gol za 2-0.

Sevilla nije klonula duhom već je do odmora smanjila golom Argentinca Ocamposa u 37. minuti, a bivši hrvatski reprezentativac je u drugom poluvremenu izjednačio na 2-2. Bila je to prava Raketa.

Champions League - Group B - Sevilla v Arsenal

Rakitić je u 60. minuti dočekao loptu na rubu šesnaesterca i fenomenalno iz voleja pogodio lijeve rašlje. Sa svojom zlatnom desnicom se tijekom karijere nazabijao spektakularnih golova iz daljine, ali ovakav će biti teško ponoviti. Ni dva golmana ne bi imala šanse.