Bahatom i sebičnom Ronaldu opet je zviždao cijeli stadion...

Real je pobijedio Almeriju na Bernabeuu 3-0. Ronaldo nije zabio, a u 84. minuti je imao šansu. Ispred njega loptu je zakucao suigrač Arbeloa. Ronaldo je poludio...

Real je pobijedio Almeriju 3-0 , ali nije to to ako Ronaldo ne zabije. Pogotovo ako mu gol ispred nosa "ukrade" suigrač. Rodriguez je pogodio za 1-0, Dos Santos je zabio u svoju mrežu, a za konačnih 3-0 protiv Celte zabio je Arbeloa . No to je naljutilo Portugalca. Šta ima zabijati tamo neki Arbeloa? Pa on je branič.

Portugalac u utrci za najboljeg strijelca vodi ispred Messija s 39-38. Ovim golom bi se dodatno odvojio od Argentinca, no ovakvim reakcijama kao kod Arbeloinog gola samo će dodatno navući bijes navijača. Tako mu je na istoj utakmici zviždao Bernabeuu jer je u posljednjim minutama, umjesto da doda Chicharitu, odlučio sam završiti akciju.

Nije ovo prvi put da Ronaldo ne slavi golove sa suigračima. Nedavno je protiv Levantea pokušao "škaricama", u nastavku akcije zabio je Gareth Bale , ali Ronaldo je više bio zaokupljen time da mu njegova lopta nije ušla, nego slavljem s Velšaninom. U prošlosezonskom finalu Lige prvaka nije se pretrgao u slavlju kad je Ramos zabio za produžetke protiv Atletica. Ali je zato proslavio svoj nebitni gol. I to na kakav način...