Barca uvjerljiva, hat-trick Goivanija Dos Santosa

Barcelona je u prvoj utakmici 38. kola Primere Divison uvjerljivo pobijedila Murciju 5-3, a tri gola postigao je Meksikanac Giovani Dos Santos

Mladi meksički napadač FC Barcelone Giovani dos Santos zabio je svoj prvi hat-trick u dresu katalonskog kluba...
U oproštajnoj utakmici Franka Rijkaarda Katalonci su u prvom dvoboju posljednjeg kola španjolske nogometne lige pobijedili Murciju na gostovanju 5-3. Nakon što je Ochoa domaće doveo u vodstvo u 16. minuti, Eto'o i Henry preokrenuli su na 2-1, da bi 19-godišnji Meksikanac nanizao tri pogotka za vodstvo gostiju od 5-1. U posljednjih deset minuta domaći su smanjili na 5-3. Barcelona će kao trećeplasirana momčad Primere u kvalifikacije za Ligu prvaka, dok Murcia ispada u drugu ligu.

PRIMERA DIVISION - 38. KOLO
Murcia – Barcelona 3-5 (Ochoa 16., Ivan Alonso 81.-11m, Abel 85. / Eto'o 22., Henry 25., Giovani 32., 52., 66.)