Barcelona slavila u Bilbau i došla do trećeg mjesta Primere

Utakmica je bila pod upitnikom nakon što su dva člana stručnog stožera katalonskog kluba bili pozitivni na korona virus. Naknadnim testiranjem zaostala utakmica dobila je zeleno svijetlo...

Nogometaši Barcelone pobijedili su u zaostalom dvoboju Primere na gostovanju kod Athletica u Bilbaou s 3-2.

DVA POZITIVNA NALAZA Korona u Barceloni: Utakmica s Athletic Bilbaom pod upitnikom

Barcelona je zadnji puta slavila u Bilbau prije četiri godine, a otad su nanizali dva poraza i remi.

Baski su već u trećoj minuti poveli preko Inaki Williamsa, ali je Barcelona smogla snage za preokret. Prvo je u 14. minuti izjednačio Pedri, a potom je u 38. minuti Pedri asistirao Messiju za 1-2.

U 62. minuti Griezmann pronalazi Messija koji postiže drugi gol na utakmici, da bi u zadnjoj minuti Muniain postavio konačnih 3-2.

ANKETA Messi, kamo ćeš? Leo kreće u pregovore s drugim klubovima

Barca je pobjedom uhvatila priključak na vrhu i treća je s 31 bodom, sedam manje i dvije utakmice više od Atletica, dok je Bilbao ostao deveti s 21 bodom.