Bayern slavio, Ribery se ozlijedio, Oliću 45 minuta

Bayern je pobijedio Hoffenheim golom Buytena u prvoj minuti nadoknade. Olić i Pranjić igrali su u nastavku, a u 65. min. teško se ozlijedio Ribery

Nogometaši Bayerna nakon tri bundesligaška kola bez gola, napokon su proradili i došli do pobjede 2-1 u gostima kod Hoffenheima. Bavarci su pobjednički gol zabili u prvoj minuti sudačke nadoknade udarcem Daniela van Buytena. Belgijanac je u mrežu ugurao loptu koju mu je dodao naš reprezentativac Olić. Ola je u igru ušao odmah na početku drugog poluvremena, baš kao i Danijel Pranjić. Bio je to odgovor trenera Bayerna Louisa van Gaal na vodstvo s kojim je Hoffenheim otišao na odmor. Domaći su u prednost došli već u prvoj minuti golom Vedada Ibiševića. Izjednačio je u 62. minuti Thomas Müller nakon ubacivanja Francka Riberyja s lijeve strane. Samo tri minute kasnije teško se nakon prekršaja ozlijedio baš Ribery, koji je s travnjaka izašao uz pomoć liječnika. Čini se kako Francuza duže neće biti na terenu. Hoffenheimu je to prvi poraz ove sezone u pet odigranih kola, dok je Bayern došao tek do druge pobjede. Za domaću je momčad Josip Šimunić odigrao svih 90 minuta.

Bundesliga, 5. kolo, utorak:
Mainz - Köln 2-0 (Holtby 72, 90+1)
Hannover - Werder 4-1 (Fritz 11 - ag, Ya Konan 53, Schulz 79, Abdellaoue 90 / Frings 36 11m)
Hoffenheim - Bayern München 1-2 (Ibišević 1 / Müller 62, Van Buyten 90+1)