To je to što me zanima!

Dion Drena - Dinamo! Nijemci tvrde: Beljo je gotov posao, Boban zbog njega ruši rekord

Doznajemo da pregovori zaista jesu pri kraju, ali da nisu 100 posto završeni. Iznosi koje je njemački Sky Sports naveo nisu sasvim točni, konačna cifra mogla bi biti oko četiri milijuna eura
Vidi originalni članak

Dion Drena Beljo (23) nalazi se centimetrima od Dinama. Mukotrpni pregovori bliže se kraju i napreduju dobro. Kako doznaju 24sata, ostali su još sitni detalji, tvrdoglavi predsjednik uprave Augsburga Michael Ströll popušta tek na kapaljku i konačan dogovor trebao bi pasti u ponedjeljak.

POGLEDAJTE VIDEO:

Vaš internet preglednik ne podržava HTML5 video

Tek tada će se sasvim znati jesu li se klubovi uspjeli dogovoriti u potpunosti, hoće li Beljo konačno postati igrač Dinama i hoće li srušiti rekord najvećeg ulaznog transfera Zagrepčana u povijesti, a to je bio onaj Marka Roga iz Splita u ljeto 2015. za pet milijuna eura. S druge, pak, strane, njemački Sky Sports tvrdi da je dogovor postignut. Novinar Florian Plettenberg donosi detalje transfera.

"Prelazak Diona Belje u Dinamo Zagreb smatra se završenim poslom! Potpuni dogovor s Augsburgom je postignut. Napadač (23) će prijeći u trajnom transferu, koji će iznositi do 7,5 milijuna eura s uključujućim bonusima. Četiri milijuna eura je zagarantirano", napisao je Plettenberg i dodao:

"Dinamo ga je žarko htio. Liječnički pregled zakazan je za utorak."

Ipak, doznajemo da pregovori zaista jesu pri kraju, ali da nisu 100 posto završeni. Iznosi koje je njemački Sky Sports naveo nisu točni, konačna bi cifra transfera mogla iznositi četiri milijuna eura. Ponedjeljak je, dakle, "dan D" za Belju i planove Zvonimira Bobana koji bi mogao debelo odriješiti kesu za povremenog hrvatskog reprezentativca na deficitarnoj poziciji napadača.

Idi na 24sata

Komentari 136

  • Šandor Romano 14.07.2025.

    Jeli Drena Beljo sa kosova

  • Uefa Mafia 14.07.2025.

    Ajde dosta kenjanja, sramota od ljudi i navijača...ma uopće vi niste navijači ć...šta je to petković postigao prije dolaska? Koliko je bio zabio i gdje je igrao? Ili Oršić? Pljuvalo se kad su i oni dolazili a posle ste ih fizali u nebesa ali očito ništa niste naučili nego samo piskarate i pljujete čisto da zadovoljite svoj ego....pljuc

  • BROKRO 14.07.2025.

    tako konacno jednog domaceg koji ce imati utakmica u nogama i brati iskustva , Kramaric i Budimir su jos godinu dvije i nema ih vise a sta onda ko ce za Reprezentaciju u spicu ??

Komentiraj...
Vidi sve komentare