Belupo nastavio crni niz, Split do slavlja i 4. mjesta u 89. min.

Samo minutu prije kraja nebeski je skočio Glumac i glavom s 13-14 metara krasno pogodio mrežu za 2-1. Slaven Belupo je tako izgubio i sedmu utakmicu zaredom

Utakmicom Slaven Belupa i Splita zaključeno je 28. kolo HNL-a. Split može biti puno zadovoljniji, pobijedio je 2-1.

Susret je bio uistinu zanimljiv, a na prvi gol čekalo se do 36. minute. Pogodio je Denis Glavina i rastužio brata Dominika koji igra za "farmaceute". Nakon sat vremena je izjednačio Davor Vugrinec, a odmah potom je Vojnović dobio drugi žuti karton pa se činilo kako će Belupo izvući barem remi.

Međutim, samo minutu prije kraja nebeski je skočio Glumac i glavom s 13-14 metara krasno pogodio mrežu.

Treća je to pobjeda splitovaca nad SB-om u četiri međusobna ovosezonska dvoboja, očigledno im "leže". S tri boda su skočili na 4. mjesto ljestvice, preskočili su Lokomotivu

Slaven Belupo je pak izgubio i sedmu utakmicu zaredom otkad se nastavilo prvenstvo pa su ostali na pretposljednjem mjestu.

U petak se nastavlja HNL, a derbi se igra u nedjelju. Rijeka dočekuje Hajduk.