Benković zabio za Bristol, Biliću Brentford došao na bod razlike

Na rasporedu u srijedu su bila četiri popodnevna Championship susreta među kojima i onaj Benkovićevog Bristol Cityja protiv Stokea, a upravo je Hrvat donio vodstvo svojoj momčadi

Filip Benković zabio je u sudačkoj nadoknadi prvoga dijela u utakmici između njegovog Bristol Cityja i Stoke Cityja i to na asistenciju Waimanna za 1-0, ali su gosti do kraja uspjeli izjednačiti na 1-1.

POGLEDAJTE VIDEO: Bilić u Browichu

Bristol je bio očekivano bolji u cijelom susretu, a na tablici su deseti, čak sedam mjesta ispred Stokea.

Stoke je izjednačio golom Battha u 64. minuti. Bio je to konačan rezultat utakmice.

BIT ĆE GUSTO Joj, Slavene! Novi kiks još malo poljuljao san o Premiershipu

Osim njih, snage su odmjerili i Brentford i Preston North End što je bila jako bitna utakmica za našeg Slavena Bilića, trenera West Bromwicha. West Bromwich Albion i Slaven Bilić uzeli su samo bod na svom terenu protiv Fulhama (0-0), prepustili vodeće mjesto Leedsu, a Brentford je sada, pobjedom 1-0 protiv Prestona, samo jedan bod iza njih na trećem mjestu ljestvice. Gol je zabio Ollie Watkins već u 4. minuti susreta.

Ispred njih je Leeds, koji Biliću i njegovim momcima bježi s dva boda razlike.

Ono što je najbitnije u svemu tome jest da su Bilićevi dečki ugrozili drugo mjesto koje vodi u Premier ligu dvije utakmice prije kraja prvenstva. Bilićeva momčad ima sve u svojim rukama. S dvije pobjede u zadnja dva kola sigurno ulaze u elitu engleskog nogometa od sljedeće sezone.