'Bent ti Dinamo: Sa četiri komada kući iz Londona...

Momčad iz Maksimira poražena je 4-0 na White Hart Laneu od Tottenhama, a s tri gola 'pokopao' ih je izuzetno raspoloženi Darren Bent

Od prve sekunde sve je bilo jasno - Dinamo protiv Tottenhama nije imao šanse. Apsolutno nikakve šanse! Tottenhamovi igrači su se dodavali, Dinamovi ih promatrali. Možda su nešto i naučili od momčadi koja je još donedavno bila katastrofalna. No onda je došao Harry Redknapp. Čovjek koji je desetak minuta prije kraja uveo 16-godišnjeg Bostocka, što je bio konačni 'šamar', ali i tip koji je psihički strašno dignuo svog napadača Darrena Benta.
Baš je Bent ove londonske noći na White Hart Lane bio Dinamov 'grobar'. Zabio je tri komada, od čega dva u samo tri minute i zaradio najviše moguće ocjene. Prvo je pogodio na dodavanje Modrića, pa je dvaput izbio sam ispred Kelave. A taj je momak, mladi Dinamov golman, bio najbolji čovjek društva iz Maksimira. Četiri komada u mreži, a najbolji igrač. Sve je jasno...
Bent je zabijao često, a Tom Huddelstone zabio je - fantastično. U 59. minuti mu je iz kornera na vrh šesnaesterca nabacio Bentley, a 21-godišnji veznjak je iz prve pogodio nevjerojatan volej! Gol kakav se rijetko viđa. Mogao je Dinamo proći i lošije, zabiti baš i nije, tako da je sve skupa još i dobro završilo.

TOTTENHAM - DINAMO 4-0 (Bent 30, 33, 70, Huddlestone 59)