Bizaran potez golmana: Udario protivnika pa odglumio ozljedu

Allan McGregor je u 89. minuti pocrvenio nakon što je nogom udario protivničkog igrača poslije ispucavanja pa onda pokušao odglumiti ozljedu. Pokuša mu, naravno, nije prošao i morao je ranije u svlačionicu

Glasgow Rangersi su u 36. kolu škotskog Premiershipa pobijedili Hibernian 1-0 na svojem Ibroxu. Zaslužan za pobjedu momčadi koju s klupe vodi legendarni Steven Gerrard bio je Jermain Defoe golom u 41. minuti.

Rangersi će sezonu završiti na drugom mjestu pošto je Celtic već potvrdio naslov pa ova utakmica i nije imala rezultatski značaj.

No, sami susret zasjenio je bizaran potez golmana domaćina. Allan McGregor je u 89. minuti pocrvenio nakon što je nogom udario protivničkog igrača poslije ispucavanja pa onda pokušao odglumiti ozljedu.

Sudac, naravno, nije nasjeo i poslao ga je ranije u svlačionicu.

Inače, Allan McGregor poznato je nogometno ime i svim ljubiteljima engleskog nogometa. Nekoliko prijašnjih sezona branio je u Hull Cityju, bio je i na posudbi u Cardiffu pa se prošle godine vratio u Celtic odakle je i krenuo u nogometni svijet.