Bjelica: Đira i Gvardiol su naša budućnost, ali nisu oni jedini...

Tu ima jako puno igrača. Debitirao je i Šipoš i Šutalo. Ima jako puno igrača, tu je i Franjić koji će ubrzo dobiti minutažu, rekao je trener Dinama. Ali Gavranović (manje) i Gojak (više) upitni su za Šahtar

Vrlo sam zadovoljan kako smo odigrali ovu utakmicu, rekao je trener Dinama Nenad Bjelica nakon pobjede nad Interom 1-0 na Maksimiru.

DINAMO - INTER 1-0 Dinamo uoči Šahtara svladao Inter, Gvardiol matirao Freliha

- Čestitao bih igračima na odličnoj igri, pogotovo u prvom poluvremenu kad smo trebali otići s dva, tri gola prednosti na odmor. Dali smo nekolicini novih igrača priliku za igru, oni su je iskoristili na najbolji način iskoristili. Đira i Gvardiol odigrali su vrhunsku utakmicu - rekao je trener 'modrih' pa nastavio o mladim nadama zagrebačkog kluba:

- Njih dvojica su definitivno budućnost, no ne samo oni, tu ima jako puno igrača. Debitirao je i Šipoš i Šutalo. Ima jako puno igrača, tu je i Franjić koji će ubrzo dobiti minutažu.

KOMENTAR Dinamovo zatišje pred buru: Gvardiol ušao u 'modru' elitu

Dotakao se Bjelica potom utakmice u srijedu protiv Šahtara:

- Birat će se najspremniji za srijedu, no sačekajmo do tada. Vidjet ćemo se kako će se razvijati situacija. Gavranović je najupitniji. Gojak? Teško da će biti na raspolaganju. Utakmica u srijedu će biti drugačija, kao i ambijent. Uvijek igramo na tri boda, mentalitet ove ekipe je takav i bit će dok sam ja trener. Pobjeda bi osigurala treće mjesto, a solidna je šansa da bi bili i drugi.