Borussia pobijedila Schalke pa ih 'bocnula' Twitter objavom...

Borussia je u rurskom derbiju pobijedila na gostovanju kod Schalkea 1-2, a njihovi ljudi zaduženi za Twitter još su jednom pokazali dobar smisao za humor i isprovocirali ljute rivale

Greška, tri boda nisu pronađena, poručila je Borussia ljutom rivalu iz Gelsenkirchena nakon pobjede u rurskom derbiju (1-2).

Dortmund je poveo već u 7. minuti kada je Delaney zabio glavom nakon ubačaja Reusa iz slobodnog udarca, ali radilo se o prvom i posljednjem udarcu u okvir gola u prvom dijelu.

'Rudari' su puno bolje ušli u drugo poluvrijeme i imali premoć u posjedu lopte i prilikama pred golom te došli do poravnanja u 61. minuti nakon što je Reus skrivio penal, a uspješan s 11 metara bio Caligiuri.

Usprkos lošijoj igri i podređenosti u većem dijelu nastavka, Borussia je uspjela vratiti prednost na svoju stranu. Strijelac je bio englesko čudo od djeteta Jadon Sancho koji je u 74. minuti sjajno prošao suparnike i iskosa poslao loptu pored Fährmanna.

Bilo je to dovoljno da 'žuto-crni' iskoriste priliku i još malo zagorčaju dan rivalima.