Komentari 5

Suci odlučili dramu Lige prvaka: Trener je utrčao nasred terena, Igor Karačić klečao pred sucem!

U napadu Kielca za odlazak u Koln Saugstrup je u prekršaju držao Daniela Dujshebaeva koji je uspio dodati Karaljoku koji se izvukao na zicer, ali suci su se oglasili i vratili loptu na 10 metara!? Nevjerojatno...

Aalborg i Magdeburg prvi su polufinalisti rukometne Lige prvaka. Aalborg je na domaćem terenu nadoknadio minus od jednoga gola iz Veszprema i s 33-28 postao prvi danski klub s drugim nastupom na Final Fouru, dok se Veszpremovi milijuni ni ove godine nisu isplatili.

Prava je drama bila u Magdeburgu, u reprizi finala prošle godine. Kielce je imalo gol prednosti iz prve utakmice (27-26), u kojoj su dodatno ostali i bez Olejniczaka, a od ranije su ionako bez prvog šutera Sićka i prvog čovjeka obrane Gebale.

Arpad Šterbik imao srčani udar! Spasila ga brza reakcija doktora

I takvi su se nosili s europskim prvakom Magdeburgom, koji je s 23-21 ušao u završne dvije minute. Karačić je trećim golom na utakmici smanjio 70 sekundi do kraja, a suci dopustili Nijemcima punu minutu napada. Wolff je obranio, Kielcu je ostalo 12 sekundi, Saugstrup je u prekršaju držao Daniela Dujshebaeva koji je uspio dodati loptu Karaljoku koji se na crti izvukao na zicer u zadnjim sekundama, ali suci su se oglasili i vratili loptu na 10 metara!? Nevjerojatno, gosti u nevjerici, Karačić je kleknuo pred suca, u teren je utrčao i Talant Dujshebaev... Ostalo je 23-22.

Sedmerci su odlučivali, Karačić je promašio prvi, ali Wolff se ukazao i dao priliku Alexu Dujshebaveu za Koln, ali je on promašio u petoj seriji. Pa se ukazuje opet Sergey Hernandez, brani odmah i Nahiju i Magnusson šalje Magdeburg u Koln.

U četvrtak ćemo saznati i preostala dva putnika, Barcelona u domaći uzvrat s PSG-om ulazi s vjerojatno nedostižnih 30-22, dok se Kiel u Wunderino Areni nada dostići ogromnih 30-39 iz Montpelliera.