Borussia razbila Šahtar, a City osigurao prolaz u osminu finala

Borussia M'gladbach pobijedila je Šahtar 4-0 dok su nogometaši Manchester Cityja osigurali prolaz u osminu finala Lige prvaka pobijedivši Olympiakos sa 1-0

Nogometaši Manchester Cityja osigurali su prolaz u osminu finala Lige prvaka nakon što su u susretu 4. kola C skupine u Pireju pobijedili Olympiakos sa 1-0 upisavši i četvrtu pobjedu.

POGLEDAJTE VIDEO: Rijeka i Napulj za Diega

Pogodak odluke zabio je Phil Foden u 36. minuti.

U drugom susretu iz ove skupine večeras se sastaju Marseille i Porto.

Na ljestvici vodi City sa 12 bodova, Porto ima šest bodova, Olympiakos tri, a Marseille je bez bodova.

ODLAZAK VELIKANA Diegova posljednja fotografija: Maradona je preživio operaciju glave, ali na kraju ga izdalo srce

Veliki korak prema plasmanu u osminu finala Lige prvaka načinila je i Borussia Moenchengladbach nakon što je u susretu 4. kola B skupine pobijedili Šahtar sa  4-0 nakon što je u prošlom kolu u Ukrajini slavila sa 6-0.

Njemački sastav je pitanje pobjednika razriješio već u prvom poluvremenu postigavši tri gola, a strijelci su bili Lars Stindl (17-11m), Nico Elvedi (34) i Breel Embolo (45+1). U nastavku je Oscar Wendt (78) potvrdio pobjedu domaćina (4-0).

FOTO/VIDEO: GRAD TUGUJE Napulj se oprašta od Maradone

U drugom susretu iz ove skupine sastaju se Inter i Real Madrid.

Na ljestvici vodi Borussija s osam bodova, Real i Šahtar imaju po četiri boda, dok je Inter na začelju s dva boda, no Real i Inter imaju susret manje.