Boško Balaban zabio gol za jedan bod Panioniosa...

Bivši napadač Dinama i hrvatske reprezentacije, a aktualni član Panioniosa B. Balaban nastavlja sa sjajnim igrama u grčkoj nogometnoj ligi...

Tako je u utakmici 18. prvenstvenog kola u kojoj je njegov Panionios ugostio Levadiakos zabio pogodak za smanjenje vodstva gostujućeg sastava 2-1 u 87. minuti. Utakmica je na kraju završila 2-2, a nošeni Balabanovim golom, osmim prvenstvenim, domaći su stigli do boda pogotkom Čeha Martina Latke u posljednjoj minuti. Panionios na ljestvici nakon 18 odigranih utakmica drži sedmo mjesto na ljestvici s četiri boda i utakmicom manje od četvrtoplasiranog Arisa koji zauzima posljednju poziciju koja vodi u europska natjecanja. Na ljestvici najboljih strijelaca lige Balaban drži visoko treće mjesto iza Djibrilla Cissea (Panathinkos, 15 golova) i i još jednog Hrvata Danijela Cesareca (Asteras, 9 golova).