Briga manje za Dinamo: Alan zbog ozljede propušta 'modre'

Napadač Red Bulla Alan (25) ozlijedio je gležanj u utakmici kod Grödiga, a dodatne pretrage pokazale su da će morati pauzirati četiri tjedna te tako propušta Dinamo

Alan (25), napadač Red Bulla koji je prošli tjedan potopio Dinamo u Europskoj ligi s tri gola, neće igrati u uzvratu na Maksimiru.

Brazilac je u nedjelju ozlijedio gležanj u gostujućoj utakmici njegova Red Bulla protiv Grödiga (2-2) u 13. kolu austrijskog prvenstva. Igru je napustio u 73. minuti, a dodatne pretrage pokazale su da će morati pauzirati oko mjesec dana.

Dinamo prvaka Austrije dočekuje 6. studenog, a izostanak Alana svakako je briga manje za Zorana Mamića i njegove braniče.