Briljatni Grafite sa tri gola sam je pobijedio CSKA

Manchester United je golom Scholesa donio puni plijen iz Turske kod Bešiktaša,a Wolfsburg je to napravio kod kuće protiv moskovskog CSKA-a

Prvak Njemačke Wolfsburg je na svojoj Volswagen Areni razbio moskovski CSKA 3-1. Ponajviše zahvaljujući fantastičnom nastupu Brazilca Grafitea koji je zabio sva tri gola. Poveli su Nijemci 2-0, a u 77. minuti gosti smanjuju golom Džegojeva. Sjani Grafite zabija za konačnih 3-1. U drugoj je utakmici Manchester United otvorio novu sezonu Lige prvaka pobjedom kod turskog Bešiktaša. Najzaslužniji za to bio je Paul Scholes, strijelac jedinog gola u 77. minuti susreta, nakon akcije Owena i Nanija. Owen je u igru ušao u 64. minuti utakmice zamijenivši Waynea Rooneya. Nije to Rooney dobro podnio pa je prilikom izlaska žestoko opalio kopačkom o travu.