Budimir zabio za Osasunu, Brekalo slavio s Wolfsburgom

Momčad Wolfsburga pobjedila je goste iz Frankfurta 2-1, a hrvatski nogometaš Josip Brekalo igrao do 71. minute. Valladolid je na domaćem terenu svladao Osasunu, a jedan od strijelaca bio je Ante Budimir

U dvoboju 13. kola Španjolske lige Valladolid je na svom travnjaku svladao Osasunu s 3-2, a gol za goste zabio je hrvatski reprezentativac Ante Budimir.

POGLEDAJTE VIDEO: Riječko slavlje nakon Alkmaara

Budimir je zabio za 1-1 u 27. minuti, a to mu je drugi prvenstveni gol za momčad iz Pamplone. Weissman i Orellana su donijeli pobjedu Valladolidu, dok je za Osasunu još pogodio Roberto Torres.

Valladolid je 16. s 13 bodova, a Osasuna predzadnja s 11 bodova.

ZAHVALNI BASKI Real prvi čestitao Rijeci: Svaka vam čast, ispunili ste obećanje!

Nogometaši Wolfsburga pobijedili su kod kuće Eintracht s 2-1 u 11. kolu Bundeslige i došli na četvrto mjesto ljestvice.

Gosti iz Frankfurta došli su u vodstvo u 62. minuti golom Nizozemca Basa Dosta, a preokret i trijumf Wolfsburgu donio je Wout Weghorst (76pen, 88).

MAMIĆEV 'DOKTORSKI RAD' Razgoropadio je Lovru Majera, a Lauritsenom učvrstio obranu

Za domaćine je Josip Brekalo igrao do 71. minute.

Wolfsburg je četvrti na tablici sa 21 bodom, dva manje uz utakmicu više od vodećeg Bayerna, dok je Eintracht deveti s 13 bodova.