Cavani hat-trickom srušio Inter u Napulju, Kovačiću 90 minuta

Napolitanci su do pobjede došli ponajviše zahvaljujući odlično rasploženom Edisonu Cavaniju, koji je zabio hat-trick. Dva gola zabio je u 1., a jedan u 2. poluvremenu

Nogometaši Napolija pobijedili su Inter 3-1 u posljednjoj utakmici 31. kola Serie A i tako dodatno učvrstili drugu poziciju na ljestvici.

Urugvajac je prvi gol zabio već u 3. minuti. Nakon dodavanja Gorana Pandeva, utrčao je u sredinu i pogodio u Handanovićevu mrežu.

Inter se vratio u igru u 23. minuti, nakon što je Zuniga u šesnaestercu srušio Alvareza, pa su 'nerazzurri' dobili penal. Alvarez je sam preuzeo odgovornost i pogodio za 1-1.

Samo deset minuta kasnije Napoli je opet poveo. Zuniga je izborio penal, koji je sigurno realizirao Cavani.

Konačnih 3-1 Cavani je postavio golom u 78. minuti. To je Urugvajcu bio 101. gol u Serie A.

Mateo Kovačić igrao je cijelu utakmicu za Inter, dok je Radošević pobjedu Napolija gledao s klupe.