Celtic izgubio kod Heartsa, Rangersu 10 bodova prednosti

Nogometaši Celtica doživjeli su neočekivan poraz na gostovanju kod Heartsa 2-0. Slaba forma odrazila se i na tablici na kojoj Celtic drži 3. mjesto sa samo 18 bodova

Nakon što je Celtic u nedjelju izgubio utakmicu 10. kola škotskog Premiershipa kod Heartsa s 2-0, nogometaši Rangersa se mogu još ugodnije osjećati na vrhu ljestvice...

Sada Rangersi imaju čak deset bodova više od velikog i vječnog suparnika, iako, istina, Celtic ima još jednu utakmicu manje za odigrati.

Ove nedjelje je Celtic ostao i bez bodova, ali i bez Commonsa, koji je u 65. minuti ogleda zaradio crveni karton. Dogodilo se to kada je Hearts već vodio 1-0 (strijelac je bio Skacel u 58. minuti), da bi nakon toga domaćin dodatno i potvrdio pobjedu. Učinio je to Stevenson pogotkom u 81. minuti.