Cibalia je preko Vinogradara jedva prošla u polufinale Kupa

Vinogradar je bio jedini drugoligaš među posljednjih osam u Kupu, ali do senzacije ipak nisu došli. Prvu utakmicu su izgubili 2-1, a u uzvratu su s Cibalijom odigrali 1-1

Pred oko 1000 gledatelja u Mladini, drugoligaš Vinogradar nije uspio napraviti senzaciju. Vinogradar je bio jedini drugoligaš među posljednjih osam u Kupu, a više od toga nije išlo. Prvu utakmicu su izgubili 2-1, a u uzvratu su danas remizirali s Cibalijom, bilo je 1-1 iako su vodili.

Od početka su pritisnuli Cibaliju, a u 4. minuti su braniči Cibalije rušili Tokića u 16-ercu, sudac je ostao nijem.

U 23. je domaći napadač Tokić svladao golmana Vranjića, ali je pomoćni sudac signalizirao zaleđe.

Vinogradar je bio bolji i nadmoć je okrunio nakon točno sat vremena igre. Igrač utakmice, Tokić, je nakon kornera ostao sam na pet metara i lako glavom loptu zakucao u mrežu!

Nažalost po njih, prvu pravu priliku Cibalia je iskoristila pred sam kraj utakmice. Igrala se 88. minuta, a Vitaić je izveo slobodan udarac, Kahlina nije uspio ukrotiti loptu, a na 'odbijanac' je prvi stigao Bartolović i zabio za 1-1 i prolaz u polufinale!