Četvrti gol u sezoni: Gabrić zabio u pobjedi Ankaragücüa

Bivši veznjak Hajduka Drago Gabrić i upisao se u strijelce u visokoj 4-1 pobjedi svog Ankaragücüa nad Istanbulom. Hrvatskom nogometašu to je četvrti gol u sezoni

U utakmici 30. kola turske nogometne Superlige igrači Ankaragücüa su na gostujućem travnjaku pobijedili Istanbul sa čak 4-1, a među strijelce se upisao i hrvatski nogometaš Drago Gabrić...

Već nakon petnaest minuta igre je Ankaragücü vodio s 2-0. U 50. minuti je domaćin smanjio na 2-1, ali je već u sljedećem napadu bilo velikih 3-1 poslije pogotka Tekkea. Sudbinu domaćina je zapečatio Gabrić pogodivši u 69. minuti za 4-1. Bio je to njegov četvrti pogodak u sezoni, a podsjetimo da nekadašnji vezni igrač Hajduka u Ankaragücüu igra na posudbi iz Trabzonspora, koji je vodeća momčad prvenstva.