Challenger Pingguo: Antonio Veić zaustavljen već u 2. kolu

Hrvatski tenisač Antonio Veić ispao je već u drugom kolu Callengera u kineskom Pingguu. Bolji od 215. tenisača svijeta bio je prvi nositelj Go Soeda sa 6-4, 6-1

Hrvatska više nema predstavnika na ATP Challengeru u kineskom Pingguu. Nakon što je u prvom kolu poraz upisao Nikola Mektić, u drugom se od turnira, koji se na tvrdoj podlozi igra uz nagradni fond od 35.000 američkih dolara, oprostio i Antonio Veić...

U meču dugom sat i šesnaest minuta bolji od 215. tenisača svijeta bio je Japanac Go Soeda, 105. igrač ATP-ova poretka i prvi nositelj turnira. Završilo je 6-4, 6-1.

Obojica tenisača imala su po šest break-prilika, Veić po tri u svakome setu. Hrvatski igrač nije iskoristio niti jednu šansu za obrat, Japanac jedinu u prvome i tri u drugome setu.