Chelseaju samo bod protiv Kalinićevog Blackburna...

Nogometaši Chelseaja odigrali su samo 1-1 na gostovanju kod Blacburna u 31. kolu, čime su bitno umanjili izglede za osvajanje Premiershipa...

Momčad Carla Ancelottija u zadnjih je pet utakmica pobijedila tek dvaput. Uz remi kod Blackburna, Chelsea polako počinje gubiti korak za vodećim Manchester Unitedom.
Gosti iz Londona poveli su na Ewood Parku već u 6. minuti golom Didiera Drogbe, a konačnih 1-1 postavio je Senegelac El-Hadji Diouf u 70. minuti. Nikola Kalinić igrao je za domaćine do 63. minute, a u 59. se našao u dobroj situaciji u kaznenom prostoru gostiju, ali nije dobro primio loptu. Chelsea je bio bolja momčad na terenu, imao je puno više loptu u svom posjedu i češće stvarao situacije iz kojih se moglo doći do gola, ali to mu, ovoga puta, nije bilo dovoljno. Vodeći Manchester United ima 69 bodova, a Chelsea je sada na 65, doduše, uz utakmicu manje od Uniteda.