'Chicarito' je donio pobjedu Unitedu tri minute prije kraja

Apsolutni junak 'crvenih vragova' bio je Javier Hernandez 'Chicharito' koji je zabio oba gola. United za prvim Chelseajem zaostaje pet bodova

Nogometaši Manchester Uniteda upisali su 2-1 pobjedu na Britannia stadionu na kojem su, u susretu devetog kola engleskog Premiershipa, bili bolji do Stoke Cityja. Apsolutni junak "crvenih vragova" bio je Javier Hernandez "Chicharito", 22-godišnji Meksikanac koji je klub s Old Trafforda pojačao u ljeto ove godine. Najprije je u 27. minuti susreta zabio glavom, ali stražnjim dijelom lijepo prevarivši vratara Thomasa Sorensena, da bi u 86., nogom nakon odbijanca donio pobjedu Unitedu. Samo pet minuta prije drugog Chicharitovog gola na 1-1 je krasnim udarcem izjednačio Tuncay Sanli. Utakmicu je za United propustio Wayne Rooney, slavljenik 25. rođendana koji je na odmoru u Ujedinjenim Arapskim Emiratima.