Cibalia preokretom pobijedila Goricu u derbiju Druge HNL...

Gorica je izgubila kod kuće u 3. kolu Druge hrvatske nogometne lige. Cibalia je bila bolja s 2-1. Gorica je vodila do 79., ali Cibalia preokreće golovima Mandića i Puljića

Gorica i Cibalia odigrali su derbi 3. kola Druge HNL. Cibalia je slavila u Velikoj Gorici 2-1. Povela je Gorica sredinom prvog poluvremena preko Dvornekovića nakon pogreške golmana Cibalije Malenice.

Taj je rezultat bio aktivan do 79. minute utakmice. Trener Gorice, Ilija Lončarević, 15 minuta prije kraja izvadio je napadača Tomislava Kiša kako bi zatvorio utakmicu.

No u 79. minuti za Cibaliju zabija Nikola Mandić (19), napadač Osijeka na posudbi u vinkovačkom klubu. Isti igrač izborio je penal tri minute kasnije. Siguran s bijele točke za Cibaliju bio je kapetan Puljić za pobjedu.