Čilić u četvrtfinalu: U dva seta pobijedio 10. tenisača svijeta!

Dovoljni su bili breakovi u 1. gemu, a onda i pri rezultatu 2-2 u 2. setu za 6-4 i 6-4 pobjedu protiv Jo-Wilfrieda Tsonge u Rotterdamu. Slijedi meč s Andyjem Murrayom

Marin Čilić plasirao se u četvrtfinale milijun i 369.000 eura vrijednog turnira u Rotterdamu! Pobijedio je 10. tenisača svijeta, Jo-Wilfrieda Tsongu 6-4 i 6-4 za samo 72 minute igre.

Dovoljni su bili breakovi u 1. gemu, a onda i pri rezultatu 2-2 u 2. setu. Hrvatski tenisač ponovno nije izgubio svoj servis, kao niti cijeli prošli tjedan prilikom osvajanja Zagreba.

Slijedi meč s Andyjem Murrayom s kojim ima izrazito negativan omjer, dobio ga je jedan jedini put u 10 međusobnih mečeva!