City lako protiv Barnsleya: Carlos Tevez zabio hat-trick

Junak Cityja bio je Carlos Tevez koji je zabio tri gola. Prvi gol zabio je u 11. minuti, drugi 20 minuta kasnije, a treći u 50. minuti. Još su zabili Kolarov i David Silva

Nogometaši Manchester Cityja uvjerljivom 5-0 pobjedom protiv niželigaša Barnsleya izborio su polufinale engleskog FA kupa i utakmicu protiv Wigana.

Junak Cityja bio je Argentinac Carlos Tevez koji je zabio tri gola. Prvi gol zabio je u 11. minuti, drugi 20 minuta kasnije, a treći u 50. minuti.

Između prvog i drugog Tevezovog gola mrežu Barnsleya pogodio je i Kolarev, a asistent mu je bio upravo Argentinac.

Konačnih 5-0 postavio je David Silva u 65. minuti.

U polufinalu će City igrati protiv Wigana koji je pobijedio Evertona 3-0 u utakmici igranoj ranije u subotu.