CO Zagreb 'pregazio' Partizan u Podsusedu: Dobili 12 razlike

Utakmica je bila zanimljiva prvih 20-ak minuta u kojima je Partizan čak i vodio gol do dva prednosti, ali onda su se stvari posložile i Zagreb je uvjerljivo pobijedio

Rukometaši CO Zagreba su u 4. kolu SEHA lige u Podsusedu u dvorani Sutinska Vrela uvjerljivo pobijedili beogradski Partizan 36-24.

Utakmica je bila zanimljiva prvih 20-ak minuta u kojima je Partizan u većem dijelu čak i vodio gol do dva prednosti, ali onda su se stvari posložile i mlada momčad Borisa Dvoršeka pregazila je beogradsku momčad.

Do poluvremena Zagreb je stigao do šest golova prednosti (17-11). U nastavku utakmice zagrebaši su još malo 'nagazili gas' i na kraju uvjerljivo pobijedili 36-24.

Kod Zagreba najbolji je bio Stepančić sa šest golova, Šebetić je dodao pet. Treba istaknuti i golmana Stevanovića koji je obranio 15 lopti uz 50 postotni učinak.

Zagreb je jedina momčad u SEHA ligi sa stopostotnim učinkom, te je uz utakmicu manje vodeći s devet bodova.

Motor se odvezao do pobjede: Zagrebu tijesni poraz u finišu