Ćorić konačno debitirao! SPAL prvi put ikada pobijedio Romu

Nogometaši Rome neočekivano su kiksali protiv SPAL-a na svojem Olimpicu 2-0 u susretu 9. kola Serie A. SPAL je došao do svoje prve pobjede protiv Rome, a svoj debi doživio je Ante Ćorić, koji je u 71. minuti zamijenio Turčina Cengiza Undera.

Bivši igrač Dinama debitirao je nakon manje od pet mjeseci otkako je Zagreb zamijenio Rimom te potpisao ugovor vrijedan oko milijun eura po sezoni.

Gosti su poveli u 38. minuti iz penala kojeg je uspješno realizirao Petagna, a drugi gol postigao je Bonifazi u 56. udarcem glavom nakon kornera.

Vučici nije pomoglo niti isključenje protivničkog vratara Milinković-Savića koji je u 75. minuti dobio žuti karton nakon nervoznog bacanja lopte van terena i prepirke sa sucem

Roma je tako zadržala šestu poziciju iza Sampdorije, no već nakon ovog kola mogla bi pasti nekoliko mjesta na tablici.