Ćorić spasio dan za hrvatske predstavnike i prošao u 2. kolo

Hrvatski tenisač Borna Ćorić plasirao se u 2. kolo kvalifikacija za US Open nakon što mu je Nizozemac De Bakker predao meč. Ispale su Martić, Vrljić, Konjuh

Borna Ćorić uspio je proći u drugo kolo kvalifikacija US Opena i to nakon nekoliko minuta jer se njegov protivnik, Nizozemac Thiem De Bakker, ozlijedio i nije mogao nastaviti meč.

S druge strane, Petra Martić je prošla kao i ranije Ana Vrljić; porazom. Bolja od nje bila je Aleksandra Krunić 6-4, 6-3, a Ana Konjuh popustila je nakon osvajanja drugog seta protiv Urszule Radwanske. Bilo je 6-1, 4-6, 6-4 za Poljakinju.

Borna je spasio dan i otvara mu se velika šansa jer čeka pobjednika američkog dvoboja između Mitchella i Kozlova koji su dosta lošije rangirani od njega.