C.R. je s Betisom završio niz, zabio svim ekipama Primere

Betis je bio jedina momčad u Primeri kojoj Cristiano Ronaldo nije zabio. S golom u 52. minuti završio je niz. Trebalo mu je 89 utakmica, a najveća mušterija je Malaga

Do subote navečer Betis je bio jedina momčad u Primeri kojoj Cristiano Ronaldo nije zabio gol. Čekao je do 52. minute, a onda im dao dva gola za 3-2 pobjedu.

Portugalac je imao dodatnog razloga za slavlje jer je napravio veliki pothvat. Trebalo mu je 89 utakmica, a otkad je u Realu zabio je 98 u ligi. Najveća 'mušterija' mu je Malaga.

Prošle sezone bio je najbolji strijelac s 40 golova, a obzirom da do kraja ove sezone ima još 12 kola, vjerojatno će i prijeći tu brojku, zasad je zabio 32 gola.

S Messijem vodi 'mrtvu' trku za Pichichi trofej i Zlatnu kopačku.