Crni tjedan Heartsa: Pali u 90. minuti protiv Rangersa

Dinamov protivnik u četvrtom pretkolu Europske lige izgubio je od Glasgow Rangersa 2-1 na svom travnjaku i to nakon vodstva iz prvog dijela

Poker u Maksimiru nogometaši Heartsa nisu još stigli zaboraviti, a na njihov stadion došao je Glasgow Rangers. Pred ispunjene tribine trener Laszlo Csaba izveo je momčad s novim golmanom u odnosu na Zagreb, Balogh je zamijenio Kella. Nisu zaigrali ni Zaliukas i Stewart, bivši i sadašnji kapetan, ali je još uvijek nedovoljno oporavljeni napadač Witteveen. I baš je on zabio nakon pola sata igre. Dodao mu je onaj hitri Nade, igrač iz Ugande, i Hearts je vodio. Uz to, imali su i igrača više, budući da je veznjak Rangersa Kevin Thomson zaradio crveni karton već u 13. minuti.
No u nastavku se slika dramatično promijenila i Hearts je prokockao sve što je imao. Prvo je u 63. minuti Smith lijepo prošao i dodao za McCullocha, koji je pogodio za izjednačenje. I bilo je tako sve do sudačke nadoknade. A onda je Naismith dodao, a Boyd zabio za treći poraz Heartsa u tjedan dana. U prvom kolu prvenstva bolji je bio Dundee, nadovezao se Dinamo, a sada i Rangers.
- Trebaju nam pojačanja, ovako smo nemoćni - već nekoliko dana ponavlja trener Csaba. Navodno je čak i zaprijetio odlaskom ukoliko mu uprava ne ispuni želje...