CSKA čeka Slaven Belupo nakon mučenja s Vejićem

Protivnik Koprivničana u Kupu Uefe pobijedio je Tom 2-1 nakon što je gubio. Dario Damjanović donio je Vulićevom Luč Energiji bod u Nalčiku

Tom iz Tomska 46 minuta je vodio na igralištu na kojem će u utorak čudo pokušati napraviti nogometaši Mile Petkovića. Džagojev, onaj igrač kojeg je Nynkeu srušio za poraz Slavena u Koprivnici (na slici), golom u 52. minuti je započeo preokret. Nakon samo pet minuta Aldonin je zabio za 2-1 i klub Hrvoja Vejića nije imao više snage za povratak u utakmicu.
Zanimljivo je bilo i u Nalčiku, gdje je kod tamošnjeg Spartaka jedan bod uzela Luč Energija Zorana Vulića. Gol vrijedan boda u 89. minuti je zabio Dario Damjanović, bivši igrač Hajduka.