CSKA uzvratio Medveščaku za poraz i pobijedio u Moskvi 3-1

Hokejaši Medveščaka izgubili su na gostovanju kod CSKA Moskve 3-1, no ostali su šestoplasirani u Zapadnoj konferenciji za

Hokejaši Medveščaka nisu uspjeli ponoviti podvig od prošlog tjedna u Zagrebu, kad su pobijedili CSKA. Moskovljani su na domaćem led usvladali "medvjede" 3-1.

U ogledu s čak 23 isključenja CSKA je poveo dvije minute prije kraja prve trećine golom Aleksandra Radulova. Medveščak je izjednačio u 33. preko Jessea Saarinena, ali više od toga nije mogao.

Ruski sastav riješio je pitanje pobjednika u preostalom dijelu vremena. Andronov je u 38. vratio prednost domaćinima, a pobjedu CSKA zapečatio je Jan Mursak u 44. minuti. Usprkos porazu Medveščak je ostao na šestoj poziciji Zapadne konferencije s 50 bodova.

Nakon pobjede i poraza na gostujućoj turneji kratko se vraća u Zagreb na ogled protiv Nižnji Novgoroda u utorak, a potom mu slijede četiri gostovanja (Jekaterinburg, Jugra, Omsk, Baris Astana).