Čudesno: 'Opalio' iz sve snage i pogodio 'rašlje' sa 50 metara!

Igrala se 15. minuta utakmice protiv Sundsvalla, a AIK-ov Milosevic je primio loptu oko centra. Napravio je par koraka i udario je s 50-ak metara. Završila je u 'rašljama'

Alexandar Milosevic (20) u kratkoj profesionalnoj karijeri sigurno nikad nije zabio ovakav gol. U dresu AIK-a ovo mu je prvi uopće, nije ni čudo da obzirom da je stoper.

Igrala se 15. minuta utakmice protiv Sundsvalla, a Milosevic je primio loptu oko centra. Dao si je 'u for', napravio par koraka i udario je svom snagom s otprilike 50-ak metara. Završila je u 'rašljama', prekrasan gol koji se definitivno ne viđa svaki dan! Lopta je imala nevjerojatnu putanju, išla je ravno, a onda je pred golom skrenula u sam kut.

AIK ipak nije pobijedio, završilo je 1-1, ali nakon utakmice pričalo se samo o golu.