Dani GOOLmo! Dinamovac je utrpao dva komada u 3 minute!

Dinamo može trljati ruke, bit će bonusa... Dani Olmo, talentirani mladi i seniorski španjolski reprezentativac prvi je put zabio dva komada za Leipzig na gostovanju kod Hoffenheima

Pandemija korona virusa sjajno je djelovala na Danija Olma koji se, nakon razgovora s trenerom Julianom Nagelsmannom i iskazanog nezadovoljstva statusom u momčadi, preporodio. U petak je treći put zabio za Leipzig.

Štoviše, utrpao je dva gola Kramarićevu Hoffenheimu na gostovanju u 31. kolu Bundeslige u pobjedi 2-0!

POGLEDAJTE VIDEO: Olmo nakon poziva u A-reprezentaciju Španjolske

Bivši igrač Dinama prvo je u devetoj minuti na dodavanje Nordija Mukielea fino pogodio u bliži kut, a isti recept prošao je samo dvije minute poslije, ovaj put na asistenciju Marcela Sabitzera.

Nismo u mogućnosti objaviti vezani videozapis zbog ograničenja vezanih uz prava emitiranja na internetu. Video prvog Olmova gola možete pogledati OVDJE, a drugoga OVDJE.

Kramarić je utakmicu započeo na klupi i ušao u 46. minuti, a Olmo je igrao do 78.

Leipzig je ovom pobjedom došao na bod zaostatka do druge Borussije Dortmund uz utakmicu više, a Hoffenheim je sedmi, i dalje u poziciji da igra Europu najesen.