Detalji koji odlučuju o prvaku: Saidov kiks i Livakovićevo čudo

Prava nogometna atmosfera i još bolji nogomet donio je derbi Hajduka i Dinama na Poljudu. Pri rezultatu 1-1 pred nešto više od 31 tisuće gledatelja svojih 'pet minuta' imao je i golman Dinama Dominik Livaković.

FANTASTIČAN DERBI Modri šokirali hajdukovce pred 31.751 navijačem na Poljudu...

U 48. minuti Said je precizno poslužio Marka Futacsa koji je šutirao glavom iz neposredne blizine, no Livaković je fantastičnom obranom potvrdio svoj povratak u formu.

Time je ostavio 'modre' u rezultatskom egalu, a ubrzo je uslijedio pravi odgovor gostiju iz Zagreba.

Za Hajduk su problemi nastali u 59. minuti nakon što je Ahmed Said katastrofalno reagirao prilikom kornera Dinama. Fulao je cijelu loptu da bi ista stigla na nogu Mariju Gavranoviću. Takav golgeter ovakve stvari sigurno neće progledati kroz prste...

Ovo su, vrlo moguće, detalji koji bi mogli odlučiti o prvaku...