Dinamo pobijedio u Splitu: M. Pjaca zabio za minimalnih 1-0

Jedini gol za 'modre' zabio je povratnik nakon ozljede ključne kosti Marko Pjaca u 36. minuti utakmice, koji lovi formu na brzinu kako bi mogao nastupiti na Europskom prvenstvu u Francuskoj

Nogometaši Dinama slavili su protiv Splita na Parku Mladeži 1-0 i pobjegli drugoplasiranoj Rijeci na sedam bodova.

Jedini gol za 'modre' zabio je povratnik nakon ozljede ključne kosti Marko Pjaca u 36. minuti utakmice, koji lovi formu na brzinu kako bi mogao nastupiti na Europskom prvenstvu u Francuskoj. Pjaca je u velikoj gužvi iskoristio dodavanje Schildenfelda i precizno pogodio mrežu domaćina.

Iako je Sablićeva momčad bila bolji protivnik u drugom poluvremenu, nije uspjela doći do gola i uzeti barem bod.

Dinamo je od zadnja četiri susreta čak tri pobijedio rezultatom 1-0. Ovaj četvrti je završio remijem protiv Rijeke 0-0. Momčad Zorana Mamića tako će barem do sutra imati sedam bodova prednosti nad Rijekom, koja igra protiv Hajduka na Poljudu.