Dinamo u 2. pretkolu ide na slovenske Domžale

Domžale su Tiranu u uzvratu pobijedile 2-1, što čini ukupni rezultat 3-1 i Slovence šalje "na noge" hrvatskom prvaku Dinamu

Dario Zahora najveći je dobitak, rečenica je koja prevladava u slovenskim medijima nakon uzvratne utakmice 1. pretkola Lige prvaka između Tirane i Domžala. Slovenski prvak u Albaniju je doputovao s prednošću 1-0, a kada je u 31. minuti Ljubijankić doveo goste u vodstvo, Tirani su bila potrebna tri gola za prolaz. Izjednačio je Duro u 75., a dvije minute poslije bivši Dinamov napadač Dario Zahora zabio je za konačnih 2-1. - Ne smijem ništa pričati - rekao je poslije utakmice Dinamov “špijun” u Tirani Rajko Magić. - Dinamo je favorit, to je jasno - poručio je Zahora, a Domžale su bile i Ivankovićev izbor. - Bolje Domžale nego Tirana, bit će više naših navijača - naglašavao je Ivanković prije utakmice. Prvi susret igra se 1. kolovoza u Sloveniji, a uzvrat u Maksimiru sedam dana poslije.