Dinamova 'petarda' Šmarju, Migliore primio eurogol s 30 m

Hrvatski prvak započeo je pripreme na slovenskoj Rogli pobjedom nad tamošnjim trećeligašem Šmarjem 5-2. Krstanović je zabio hat-trick, a Migliore je debitirao

Nogometaši Dinama zakoračili su u novu sezonu na pripremama na slovenskoj Rogli, u kojoj su u nedjelju svladali lokalnog trećeligaša Šmarje 5-2.

'Modrima' je to prvi pravi susret, nakon što su u subotu igrali međusobnu utakmicu, a glavnu ulogu imao je Ivan Krstanović, koji je zabio hat-trick.

Kruno Jurčić je u dva poluvremena izveo dvije različite momčadi, uz par iznimaka, a hrvatski prvak dominantno je otvorio utakmicu u kojoj je nakon već 7 minuta vodio 2-0. Za to je zaslužan Krstanović dvama golovima (4' i 7'), no Šmarje se ekspresno vratilo u igru.

Prvo je Firšt zabio za 2-1 u 15. minuti, a onda je u 21. minuti iz slobodnog udarca s 30 metara Čuček zabio 'eurogol' Pablu Miglioreu, koji je danas debitirao na 'modrom' golu.

Domagoj Antolić vratio je vodstvo na 3-2 nakon pola sata igre, a u nastavku za uvjerljivu pobjedu pobrinuli su se Čop golom u 61. i Krstanović svojim trećim golom u 72. minuti.

Dinamo

prvo poluvrijeme: Migliore - Vrsaljko, Jedvaj, Addy, Ibanez - Ademi - Beqiraj, Husejinović, Antolić, Krstanović - Kramarić

drugo poluvrijeme: Jajalo - Leko, Jedvaj, Perić, Pivarić - Ademi - Krstanović, Pamić, Brozović, Rukavina - Čop