Divlja ljepotica na Aldo Drosini: Jakoliš zabio za pobjedu u 97.!

U sjeni derbija Dinamo-Osijek, na Aldo Drosini Istra i Šibenik odigrali su nevjerojatnu utakmicu u kojoj je gost došao do pobjede golom iz slobodnjaka duboko u sučevoj nadoknadi...

Sedam golova, pet žutih kartona, promašeni jedanaesterac. Utakmica Istre i Šibenika ponudila je baš sve što žele vidjeti ljubitelji nogometa. U sjeni derbija Dinamo-Osijek, Šibenčani su slavili na gostovanju na Aldo Drosini s 4-3.

Marin Jakoliš doveo je goste u vodstvo u 38. minuti, no Luka Marin izjednačio je minutu prije odlaska na predah.

Domaćin je imao priliku za potpuni preokret u 59. minuti no Dion Drena Beljo promašio je jedanaesterac, a samo dvije minute kasnije na drugoj je strani fenomenalno zabio Ivan Delić za novo vodstvo Šibenika. Isti je igrač u 72. povećao na 3-1 petom nakon loše reakcije domaće obrane.

LUKAS KAČAVENDA ZA 24SATA 'Kum Roko zove me u Salzburg, a u Dinamu me nisu stavljali...'

Ipak, Istrani se nisu predali, već su u 82. smanjili preko Belje, a pet minuta kasnije za 3-3 zabio je Robert Mišković odličnim udarcem izvan šesnaesterca.

Za potpuno ludu završnicu pobrinuo se Marin Jakoliš koji je zabio iz slobodnjaka u 97. minuti svoj drugi gol na utakmici, osmi ove sezone.

VIKTOR DAMJANIĆ Šibenski wunderkind: Idem u drugi srednje i igram 1. HNL

Bila je to peta pobjeda Šibenčana ove sezone kojom su došli na 18 bodova, dok Istra ima 15, ali i utakmicu manje.