Divljački prekršaji u gradskom derbiju: Barca jedva slomila Espanyol i poslala ga u Segundu

Barcelona je unatoč pobjedi protiv "fenjeraša" Espanyola razočarala igrom, a trijumf je donio gol Luisa Suareza u 56. minuti. Zapravo, utakmicu su obilježili divljački startovi i dva crvena kartona

Nogometaši Barcelone pobijedili su u 35. kolu na svom Nou Campu u gradskom derbiju Espanyol s 1-0 i ostali u utrci za prvaka s bodom manje od Reala koji tek mora odigrati svoju utakmicu ovog kola protiv Alavesa u petak, dok je Espanyol i matematički ispao iz lige prvi puta nakon 1994. godine.

PREDSJEDNIK POTVRDIO: Messi će karijeru završiti u Barci

Barcelona je unatoč pobjedi protiv "fenjeraša" Espanyola razočarala igrom, a trijumf je donio gol Luisa Suareza u 56. minuti. Zapravo, utakmicu su obilježili divljački startovi; u 50. minuti je isključen igrač Barce Fati, a samo tri minute kasnije jednako ružan start na Piqueu napravio je Lozano i nakon VAR pregleda dobio crveni karton.

Ivan Rakitić igrao je sve do 92. minute, kada je zamijenjen.

U prve dvije utakmice dana Villarreal je s 3-1 slavio kod Getafea, a Betis je s 3-0 dobio Osasunu.