Dobio je šakom u glavu nakon što je Kroos zabio gol za 4-0...

Brazilski navijači potukli su se na stadionu u Belo Horizonteu nakon četvrtog gola u utakmici Brazila i Njemačke. "Elf" je zabio još tri gola za najveći poraz Brazila ikad

Kad je Toni Kross u 26. minuti zabio za 4-0, na stadionu u Belo Horizonteu nastao je muk. Bio je to Kroosov drugi gol na utakmici. Brazilski navijači izgubili su živce. Jedan navijač snimao je tučnjavu nakon tog Kroosovog gola za 4-0 u prvom poluvremenu.

Situacija se ubrzo smirila, ali nisu se smirili Nijemci koji su nastavili trpati u mrežu brazilskog golmana. Na kraju je završilo 7-1 što je najveći brazilski poraz u povijesti svjetskih prvenstava. Nasilje s tribina preselilo se na ulice gdje su huligani palili autobuse i automobile, pljačkali trgovine i napadali turiste.